Platba a doprava KB

Ceny uvedené na stránke internetového obchodu www.krasnebruska.sk sú platné v čase objednania tovaru. Ceny neobsahujú poštovné a balné náklady. Platnosť nového cenníka začína dňom jeho zverejnenia na internetovej stránke. Zmena cenníka nemá žiaden vplyv na skôr potvrdené objednávky, pokiaľ nie je uvedené inak.

Objednávateľ uskutoční platbu za objednaný tovar zaplatením dobierky pri jej prevzatí alebo prevedením platby vopred na bankový účet alebo uhradí objednávku prostredníctvom platobnej brány FONDY platobnou kartou.

 

PLATOBNÉ MOŽNOSTI:

 

DOBIERKA - platba priamo u kuriéra


PREVOD NA BANKOVÝ ÚČET 
 

FIO BANKA, Hlavná 8, 04001 Košicfe
IBAN SK34 0900 0000 0004 4082 0256
Variabilný symbol: zadajte prosím číslo Vašej objednávky

 

PLATBA KARTOU - platobná brána FONDY

 

Platobná brána FONDY predstavuje jednoduchý a bezpečný spôsob platby online. Platobná brána Fondy je pod dohľadom Národnej banky / číslo oprávnenia FCA UK, č. 900705 /. Po výbere platobnej možnosti budete presmerovaný na stránku banky. Pri platbe kartou je potrebné zadať údaje z platobnej karty. Vaša platba bude pripísaná behom pár minút. Týmto spôsobom zaplatíte platobnou kartou cez internet alebo rýchlym on-line bankovým prevodom. Tento spôsob platby nie je spoplatnený.

 

platba kartou

 

 

 

 

 

Až do úplného zaplatenia ceny objednaného tovaru objednávateľom zostáva objednaný tovar vo vlastníctve predávajúceho.

 


 

DODANIE TOVARU

Objednaný tovar bude zaslaný prostredníctvom vybranej zásielkovej služby na meno a adresu objednávajúceho v rámci Slovenskej a Českej Republiky. Dodanie tovaru od 7-14 pracovných dní. Kupujúci bude telefonicky alebo mailom informovaný o najbližšom možnom termíne dodania. Pokiaľ kupujúci nebude s dátumom dodania súhlasiť, môže od zmluvy odstúpiť. Odstúpenie od kúpy však musí byť predávajúcemu oznámené. 
 

POŠTOVNÉ

Výška poštovného predstavuje:

Poštovné

 

Slovenská republika

Česká republika

 

 Dobierka

Platba BU

Dobierka

Platba BU

SPS kuriér

5,00€

5,00€

13€

10€

Zásielkovňa - doručenie na výdajné miesto

4,20€

3,60€

x

x

Zásielkovňa - doručenie na výdajné miesto

x

x

6,60€

6€

 

UPS kuriérom sú zasielky doručené nasledujúci pracovný deň po odoslaní.

Pri objednávke tovaru nad 100€ bude Vaša zásielka odoslaná ZADARMO

Pri hodnote objednávky vyššej ako 150 Eur vyžadujeme platbu vopred na účet.

 

 

Za zdržanie spôsobené pepravnou spoločnosťou nezodpovedáme!

Kupujúci je povinný tovar od prepravcu riadne prevziať, skontrolovať neporušenosť obalu, počet balíkov. V prípade zistenia porušenia obalu svedčiacom o neopravnenom vniknutí do zásielky sa doporučuje kupujúcemu zásielku vo vlastnom záujme neprevziať a reklamovať vec u prepravcu!