Hviezdne mamičky Bravado

Slavné Bravado mamičky


Kate Blanchet
Cate Blanchett
Cate zvolila naozaj pestrý sortiment naších výrobkov - vybrala si niekoľko  nátelníkov Essential Nursing Bra Tank (v korálovej a blankytnej farbe), podprsenku Exquisite Nursing Bra a samozrejme bezšvovú podprsenkuBody Silk Seamless Nursing Bra.
Jessica Alba Jessica Alba 
Jessica nás kontaktovala niekoľko mesiacov pred narodením svojho bábätka a kúpila si hneď niekoľkol naších výrobkov vrátane podprsenky Original Nursing Bra. Práve od tejto podprsenky očakávala, že jej pomôže s dojčením behom prvých nniekoľko mesiacov. Ďalej si objednala našu najobľúbenejšiu bezšvovú podprsenkuBody Silk Seamless a niekoľko nátelníkov Essential Nursing Bra Tank (biely, čierny a čokoládový).
Jenifer Garner Jennifer Garner 
Jennifer Gardner si veľmi obľúbila dojčaciu podprsenku Lifestyle behom dojčenia svojej dcérky. Dokonca si tieto podprsenky dvakrát priobjednala (jej obľúbenou bola čierna) a ako vyjadrenie svojej spokojnosti nám zaslala vlastnoručný dopis s poďakovaním .
Christina Aquilera

Christina Aguilera 
Christina milovala bavlnený komfort podprseniek Original Nursing Bra v ružovej farbe a so vzorom leopard. Tiež si veľmi obľúbila náš Essential Nursing Bra Tank, ktorý mala vo všetkých farbách.

Naomi Wats Naomi Watts 
Naomi si z našej pestrej ponuky vybrala dojčiacu podprsenku Exquisite Nursing Bra, ktorá elegantne doplnila jej rozsiahlý a pestrý šatník!
Angelina Jolie Angelina Jolie 
Pred časom sme mali v BRAVADE! zaujímavý telefonát. Slavná herečka Angelina Jolie si nechala po narodení svojej dcérky Shiloh poslať niekoľko našich produktov. Po niekoľkých mesiacoch sa ozvala znova a požiadala o zaslanie ďalších – zvlášť si obľúbila dojčiacu podprsenku Lifestyle v čiernej farbe a Essential v čiernej s bielymi doplnkami. Po niekoľkých týždňoch nám Angelina Jolie ústami svovjej osobnej asistentky vrelo poďakovala a vyjádrila veľkú spokojnosť s produktami značky BRAVADO!
Beyonce

Beyonce
Nikdy viac "Single Lady", Beyonce a Jay-Z privítali na svet nádhernú dcérku Blue Ivy Carter. Beyonce uprednostnila Sublime Nursing Bra v čiernej a višňovej farbe pre svoj šatník

Reese Witherspoon Reese Witherspoon
Keď čakala svoje tretie dieťa držiteľka Oscara Reese Witherspoon vybrala si podprsenku Bliss Nusrsing Bra vo farbe Ivory a tielko na dojčenie Top Essential.
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian

Reality TV hviezda a sestra Kim, Kourtney pridala nejaké Bravado kúsky do jej tehotenského šatníka, keď čakala svoje prvé aj druhé dieťa. Dojčila v podprsenke Bliss Nursing Bra v čiernej farbe a Allure Underwire Bravo farbe Ivory.

Megan Fox

Megan Fox

KeĎ herečka so svojím manželom Brian Austin Greenom zisitili, že čakajú svoje prvé dieťa, zabezpečila si podprsenku Bliss Nursing Bra vo farbe Ivory, tielko na dojčenie Top Essential v slivkovomodrej farbe a rovnakoBody Silk Seamless vo farbe telovej.

Drew Barrymore Drew Barrymore
Keď Drew čakala svoje prvé dieťa s manželom Willom Kopelmanom, vybrala si pre seba Lifestyle Microfiber Bra a Sublime Nursing Bra vo vanilkovej farbe.
Pink

Pink

Počas tehotenstva si roková hviezda Pink zabezpečila Bliss Nursing Bra, top Essential a Body Silk Seamless Nursing Bra.