Stiahni si ebook ZDARMA

 

Happymum

Happymum
tehoetnske-saty
Tehotenské šaty

 Tehotenská móda, tehotenské oblečenie

   Ženy, ktoré očakávajú prírastok do rodiny majú tendenciu ukrývať svoje bruško. Pocit, že sú ako malé hrochy je stále väčší a väčší. V dnešnej dobe však tehotenské oblečenie určuje iné trendy ako v minulosti. Nenávratne sa stratili neforemné široké tehotenské šaty. Na rad príchádza štýlov tehotenská móda, ktorá dá vyniknúť kráse bruška. Áno, je to tak. Žiadne medze sa už nekladú. Chcete byť ležérne upravená aj vo voľnom čase? Nech sa páči. Tehotenské mikiny sú tu pre Vás. Práve s nimi budete pôsobiť upravene a zároveň sa cítiť pohodlne. Kvalitný materiál a premyslené strihi vrátili tehotenskému oblečeniu ten správny šmrnc a štýlovosť.

Tehotenské oblečenie

Aby ste mali stále úsmev na tvári a vyvarovali sa zbytočného rozptyľovania vyberte si kvalitu. Práve tá Vám dodá všetko čo potrebujete. Žiadne strihy, ktoré by vás obmedzovali v pohybe. Na druhej strane, žiadne neforemné veľké kusy látok v ktorých budete vyzerať ako vo vreci. Vyberte si proste strih, ktorý Vám prvotriedne sadne. Materiál je dôležitý. Pri tehotenskom oblečení musítemyslieť aj na materiál. Umelé vlákna môžu vyvovalť reakciu. V tehotenstve je žena citlivejšia a toto sa týka aj jej kože. Preto by ste mali voliť radšej bavlnu. Jemnú na dotyk a ľahkú na údržbu. Len tá vám bude príjemná na tele, keď bude treba zahreje a určite sa pod ňou nebudete potiť.

 

Tehotenská móda, tehotenské oblečenie

Nemusíte mať obavy ani strach, že v tehotenstve stratíte na kráse. Práve naopak. Tehotenské bruško robí z každej nastavajúcej mamičky doslova neodolateľnú priam magickú bytosť. Naozaj obavy, že stratíte na svojej príťažlivosti nie sú podstatné. V tehotenstve každá žena priam prekvitá. Nie je dôležité, či priberiete pár kíl, alebo trošku viac. Tehotenská móda myslí na každú. V tomto období sa medze nekladú. Tehotná žena si môže vybrať to čo chce. Hlavne aby sa v tom cítila phoodlne. Milujete elegantný štýl? Nech sa páči. Tehotenské nohavice a vhodne vybraná blúzka z vás urobia dokonalú dámu. Ak si vaše zamestnanie vyžaduje strohý formálny odev nemusíte sa báť. V ponuke tehotenskej módy si nájdete potrebný štýl. Nezabúdajte na tehotenské spodné prádlo. Práve teraz je čas na kúpu vhodnej tehotenskej podprsenky, či tehotenských nohavičiek. Nikde by Vás nemali tlačiť a mali by vám oba kusy spodného prádla dodať maximálne pohodlie. Pamätajte, že koža na brušku sa napína a tehotenské nohavičky jej dodajú pevnú podporu. Oceníte ich aj po pôrode. DOkonca aj šporotvo. Ale aj športovkyne si prídu pri nákupe tehotenského oblečenia na svoje. Tehotenské mikiny, či tepláky vám dodanú dostatok pohodlia pri prechádzakch, alebo vo voľnom čase. Kvalitný materiál, dobre padnutý strih a na tvári každej mamičky sa objaví úsmev. A ten by tam určite nemal chýbať. Ak je spokojná ona, spokojné je aj dieťatko. Elegantné tehotenské oblečenie, ktoré budete nosiť i po pôrode s úplnou spokojnosťou.